Rundę czas zacząć!

• autor: KsTomaszowo, 2012-03-08 20:35

W pierwszym meczu rundy wiosennej zmierzymy się z Czarnymi Przybymierz

Nowa runda, nowe mecze, nowe cele. Naszym głównym celem  na tą rundę będzie utrzymanie się w lidze i jak najwyższa pozycja, to chyba jasne. Łatwo nie będzie. Inne zespoły się wzmacniają, stają się coraz lepsze. U nas jest inaczej, wzmocnień prawie wcale, ale za to osłabień dużo. Na pewno się nie poddamy i będziemy walczyć. Na pierwszy ogień idzie najgorsza drużyna rundy jesiennej, Czarni Przybymierz. W pierwszej rundzie nasz zespół na boisku w Przybymierzu nieznacznie przegrał 1-0. Graliśmy tam w  bardzo młodym i mocno eksperymentalnym składzie i nie wiele brakowało, a zdobylibyśmy tam jakieś punkty. Od tamtego meczu zmieniło się dużo. Z 14 zawodników występujących w tamtym meczu zostało tylko 7. Minęło sporo czasu i spotkamy się ponownie, tym razem na boisku w Tomaszowie. To już w sobotę o 16. Zapraszamy!

autor: ~darek 2012-03-09 12:17:35

avatar a juz myslałem ze nasi"redaktorzy"nadal sa w letargu zimowym , za 48h zaczynamy a na stronie CIIISZA! To jak koledzy z boiska zaczynamy w podobnym nastawieniu jak poczatek sezonu? po reorganizacjach myslałe ze bedą wywiady autografy a tu czarna d..a! coz nie pierwszy i ale chyba ostatni raz przystepujemy do kolejnych rozgrywek w takim nastawienu , bez wzgledu na wszystko co czesto słyszałem to tylko"zabawa" ale w kazdej zabawie nie lubi sie przegrywac ! koledzy buty na nogi heja do przodu zawsze moze byc gorzej pozdrawiam wszystkich zawodnikow i kibiców !! do soboty !!

autor: ~bodek 2012-03-09 19:19:28

avatar Prowadzenie strony internetowej to ważna sprawa, to medialny wizerunek klubu i drużyny,dla osób z redaktorskim zacięciem ciekawa rozrywka i frajda, niestety mimo słownych deklaracji po prostu nie chce się tego robić! Na przekór jednak malkontentom będzie "do przodu", pozdrawiam wszystkich sympatyków Tomaszowa i zapraszam na mecz aby wspierac naszych chłopców!

autor: ~Sokol Senior 2012-03-09 23:03:00

avatar Od siebie pragnę dodać, że mimo dużych przeciwności/kadrowych,finansowych,organ izacyjnych/wspólnie damy radę.Kto wygra mecz,no kto.......

autor: ~Tymina 2012-03-10 09:04:41

avatar Myslalem,ze nareszczie klub Tomaszowo zacznie normalnie funkcjonowac,ale jak sie okazalo po zaledwie paru miesiacach,oczywiscie po za p.Zygmuntem Sokolowskim,miejscowi dzialacze zapadli sie pod ziemie i nie robia nic z tego co sobie zakladali!

autor: ~Kula :) 2012-03-10 13:15:21

avatar Panowie powodzenia ! osobiscie nie dam rady raczej byc na meczu pokibicowac ale licze na Was :) w pierwszym meczu z problemami ale dalismy radę zagrać więc teraz powinniśmy wygrać :)

autor: ~Sokół Senior 2012-03-11 22:44:22

avatar Mecz wygrany,chociaż nie do końca satysfakcjonuje, ze względu na końcowy incydent.W ferworze walki takie przypadki mają miejsce,niema tu niczyjej winy.Mamy nadzieję że poszkodowanemu nic poważnego się nie stało, wróci do zdrowia i do gry w piłkę.Jutro odwiedzę go w szpitalu i poinformuję na stronie o jego stanie zdrowia.Chcę się odnieść do poprzednich wpisów i podziękować p.Kuli za słowa wsparcia.Podziękować też chcę Tyminie za słowa uznania,chociaż nie do końca ma rację.Poza mną są jeszcze inni których należy wymienić,to p.Czyrski prowadzący te marne finanse i nie kończącą się biurokrację.P.Bogdan Marczuk,sekretarz,p.Krugły,czuwający nad organizacją każdego meczu,p.Janek,boisko,siatki,pranie stroi itd.To co sobie zakładaliśmy,też zrealizujemy,ale warunek że pomoże nam drużyna,wygrywając.