czwartek

Aktualności

Ważne zwycięstwo!

• autor: KsTomaszowo, 2012-04-22 13:09

Po przeciętnym początku rundy wiosennej Tomaszowo rozgromiło na własnym boisku 5:0 Motor Koło i zrobiło duży krok ku utrzymaniu w lidze.

Tomaszowo aby myśleć o utrzymaniu w lidze ten mecz musiało wygrać i oddalić się od strefy spadkowej. Nasza drużyna od początku spotkania zaczęła przeważać na boisku i dążyła do zdobycia bramki. Szturm na bramkę Motoru trwał od pierwszych minut, jednak brakowało wykończenia. Bramka dla naszej drużyny wisiała w powietrzu i Piotr Tymiński po strzale z dystansu wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Jednak jednobramkowe prowadzenie naszym zawodnikom nie wystarczyło i po przedłużeniu dośrodkowania przed Rafała Trzebińskiego piłka spadła pod nogi Piotra Kirkiewicza, który strzałem w krótki róg bramki zdobył swojego pierwszego gola w barwach Tomaszowa. Przy prowadzeniu 2:0 w akcje ofensywne mogli włączać się obrońcy, a szczególnie Artur Maciocha i po jednej z takich akcji popularny  "Ciocha" zdobył kolejną bramkę dla naszej drużyny. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 3:0 i już ze spokojem mogła wyjść na drugą połowę spotkania. Druga część spotkania również należała do Tomaszowa, które chciało jak najwięcej utrzymać się przy piłce i wykorzystując błędy przeciwnika powiększyć prowadzenie w tym meczu. Już na początku drugiej części meczu Kamil Lechowicz zdobywając czwartą bramkę dla naszej drużyny pozbawił gości jakichkolwiek marzeń o wywiezieniu tego dnia z Tomaszowa chociażby punktu. Tomaszowo dalej dominowało na boisku i stwarzało sobie dużo bramkowych sytuacji jednak dopiero pod koniec spotkania ładnym strzałem wynik meczu ustalił Piotr Kirkiewicz. Sezon wkracza w decydującą już decydującą fazę i teraz każdy mecz może być na wagę utrzymania w lidze, dlatego cieszy to zwycięstwo na Motorem - jednym z rywali do utrzymania. Miejmy nadzieję że gra nasza drużyna w najbliższych meczach będzie spisywała się coraz lepiej i podobnie jak w sobotę będziemy mogli cieszyć się z kompletu punktów.

KS TOMASZOWO - Motor Koło 5:0 (3:0)

Bramki: Piotr Kirkiewicz 2, Piotr Tymiński, Artur Maciocha, Kamil Lechowicz

KS TOMASZOWO: Piotr Warsicki, Gracjan Czajka, Roman Słoka, Marcin Buganik, Artur Maciocha, Piotr Tymiński, Albert Stróż (Artur Strutyński), Dariusz Mrowiński (Grzegorz Słoka), Piotr Kirkiewicz, Kamil Lechowicz, Rafał Trzebiński (Bartosz Gała)