piątek

Aktualności

Kolejna wysoka porażka!

• autor: KsTomaszowo, 2012-10-29 22:13

Tomaszowo w fatalnym stylu przegrywa kolejny mecz. Nasza drużyna tym razem uległa 1:7 Delcie Sieniawa Żarska. Była to dziesiąta porażka naszej drużyny w tym sezonie

Pierwsza połowa to katastrofalna gra naszej dryżuny, nasi zawodnicy nie mieli w ogóle pomysłu na grę. Liczne straty, niedokładne podania, błędy w kryciu spowodowały, że nie mogliśmy w tym meczu walczyć o punkty. Gospodarze od początku spotkania ruszyli do ataku i co chwilę stwarzali sobie sytuację do zdobycia bramki. Dwa pierwsze gole wpadły po rzutach rożnych i złym kryciu naszych zawodników. Delta rozstrzelała się na dobre i już po 25 minutach gry było 0:3, a jeszcze przed przerwą zawodnik z Sieniawy strzałem z dystansu podwyższył wynik na 0:4. Przy tej bramce fatalnie zachował się nasz bramkarz, który nie wykonał ruchu do piłki tylko patrzył się jak wpada ona do bramki. Tomaszowo w pierwszej połowie bramce gospodarzy, zagroziło tylko raz, gdy z dystansu uderzał Marcin Buganik, jednak piłka minimalnie minęła bramkę Delty. Początek drugiej połowy wyglądał już lepiej, nasi zawodnicy coraz częściej znajdowali się na połowie przeciwnika i stwarzali sobie sytuację do zdobycia bramki. W 52 minucie po strzale z dystansu i błędzie bramkarza Delty honorową bramkę zdobył Artur Strutyński, jednak tylko na tyle było stać naszych zawodników w tym meczu. Do końca meczu przeważająca Delta strzeliła nam jeszcze trzy bramki i mecz zakończył się wynikiem 7:1. Po ostatnim zwycięstwie na pewno liczyliśmy na lepszy wynik. Niestety po raz kolejny się nie udało.