piątek

Aktualności

Wygrana w ostatnim wyjazdowym spotkaniu!

• autor: KsTomaszowo, 2014-06-16 14:02

Tomaszowo w swoim ostatnim spotkaniu pewnie pokonało na wyjeździe 4:1 UKS Witków. W rozwinięciu newsa kolejna relacja naszego zawodnika Tomasza "Don Pedro" Kulki.

W ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie KP udało się do Witkowa. Przedmeczowe oczekiwania były jasne i nie było mowy o jakiejkolwiek stracie punktów. Mecz poprzedziła mała ceremonia gospodarzy - jeden z zawodników Witkowa został doceniony przez swój klub za lata gry i dostał pamiątkowy puchar, później zrobione zostało wspólne zdjęcie i można było rozpocząć mecz. Sam mecz wyglądał dość chaotycznie, liczne straty, dużo niecelnych podań, ale mimo to, bliżej objęcia prowadzenia było Tomaszowo. Najpierw z 16 metra uderzył Damian Kulik jednak piłka przeleciała obok prawego okienka bramki, a później swoje strzały oddali Kamil Lechowicz i Kacper Pawlak niestety również niecelne. Około 25 minuty po zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Oktawian "Leonidas" Sipko, który skierował piłkę swoją lewą nogą pod poprzeczkę i było 1:0 dla KP. Około 10 minut później Damian Kulik "obsłużył" świetnym zagraniem Tomasza Kulkę, który akcją ze skrzydła podał piłkę po ziemi do Kamila Lechowicza, a ten tym razem się nie pomylił i było już 2:0. Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli podrażnieni gospodarze, którzy po błędzie naszej drużyny zdobyli bramkę z najbliższej odległości. Około 60 minuty spotkania niesłuszną drugą żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Bąbliński i musiał opuścić boisko. Przyjezdnych jednak to nie zatrzymało przed zdobywaniem następnych bramek. W 65 minucie po tak zwanym podaniu "laluni", które wykonał kapitan Bartosz Szczęch, swojego 24. gola w tym sezonie zdobył niezawodny Kacper Pawlak. Gospodarze próbowali odpowiedzieć grą na hura i paroma strzałami z dystansu, ale jak zawsze świetnie dysponowany był przeżywający trzecią młodość Włodzimierz Krych. Pod koniec spotkania zamykając akcję Tomaszowa wynik ustalił Grzegorz Słoka, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców Tomaszowa i dobrego futbolu na spotkanie derbowe z Beskidem Bożnów, który odbędzie się w czwartek 19 czerwca o godzinie 17:00 przy ul. Leśnej 2 w Tomaszowie.