Kadra zamknięta !

• autor: KsTomaszowo, 2016-03-18 19:33

Dość długo czekaliśmy na zamknięcie kadry przez nasz klub, ale stało się o możemy oficjalnie potwierdzić jacy piłkarze będą reprezentować nasz klub w przyszłej rundzie.Dość długo czekaliśmy na zamknięcie kadry przez nasz klub, ale stało się o możemy oficjalnie potwierdzić jacy piłkarze będą reprezentować nasz klub w przyszłej rundzie.

Przyszli:

> Można by rzecz w końcu ! Zarząd postarał się i jedna z najbardziej newralgicznych pozycji w ostatnich latach w KS została obsadzona. Klub zgłosił do gry 2 nowych bramkarzy, więc z tą pozycją przez najbliższe pół roku trener Marcin Sokołowski ma raczej spokój. Daniel Czerwiński wychowanek Żarskiego Promienia wydaje się być głównym kandydatem do posiadania „1”, został on wypożyczony z rodzimego klubu na najbliższą rundę, co na pewno jest sukcesem działaczy. Kolejnym zgłoszonym bramkarzem jest Daniel Kowalcze, który przeszedł do naszego klubu jako wolny zawodnik, więc teraz w bramce czeka nas od dawna oczekiwana rywalizacja. Obu bramkarzom życzymy samych udanych interwencji.

> Wśród piłkarzy z pola nasz klub na zasadzie wypożyczenia zasilił młody 19 letni zawodnik Nysy Trzebiel, Mariusz Makuchowski. Typowy skrzydłowy, szybki z dobrym podaniem, miejmy nadzieję, że wkomponuje się w nasz zespół. Witamy w drużynie i życzymy sukcesów!

> Kolejnym zawodnikiem który złożył deklarację gry w Tomaszowskim klubie jest Łukasz Wójcik, który przybył do nas jako wolny zawodnik. Występuje na boku pomocy bądź obrony. Jesteśmy spokojni o formę tego zawodnika, ponieważ trenuje z nami od 1.5 roku, a w swoim 2 meczu sparingowym w barwach KS już wpisał się na listę strzelców.

Odeszli:

Nasze szeregi na kolejny półroczny okres postanowił opuścić Bartosz Szczęch, który zasili 4 ligowy Piast Iłowa. Barktowi życzmy zdrowia i dziękujemy za pot wylany na meczach.

Wrócili:

Po półrocznej przerwie do kadry KS wrócił środkowy obrońca Grzegorz Zarzycki. Nie oszukujmy się jego powrót był konieczny patrząc na ustawienie linii defensywnej w której, pod nieobecność Bartosza Szczęcha, będzie głównym ogniwem. Cieszymy się z powrotu i witamy.

Podobają się wam wzmocnienia w przerwie zimowej ?

autor: ~kibic 2016-03-18 21:21:24

avatar w końcu bramkarz :) bardziej cieszy brak osłabień niż wzmocnienia ale zobaczymy co nowi grają