czwartek

Aktualności

Udana inauguracja

• autor: KsTomaszowo, 2010-08-26 16:10

Tomaszowo świetnie rozpoczęło sezon wygrywając dwa mecze, najpierw na wyjeździe pokonało 2:1 Garbarnie Leszno Górne, a później już przed własną publicznością rozgromiło 6:1 Orła Konin Żagański.

Inauguracja sezonu zapowiadała się bardzo ciekawie, ponieważ spotkały się dwa zespoły, które będą walczyły o awans. Z tego pojedynku zwycięsko wyszła nasza drużyna, która po wyrównanym i ciekawym meczu pokonała 2:1 Garbarnię Leszno Górne. W pierwszej połowie nasza drużyna przeważała i ataki na bramkę gospodarzy przyniosły efekt w postaci dwóch goli, które zdobyli Kamil Iwaniak i Mateusz Góral. Druga połowa to rozluźnienie w szeregach naszej drużyny i kontaktowa bramka gospodarzy. Gospodarzy stać było tylko na strzelenie jednej bramki, ale mieli więcej okazji chociażby chwilę po przerwie trafiając w poprzeczkę. Nasi zawodnicy kończyli mecz w 10, ponieważ za dwie żółte kartki boisko opuścił Mateusz Góral, ale mimo oblężenia naszej bramki w końcówce spotkania udało się utrzymać naszym zawodnikom wynik i wywieźć 3 punkty z Leszna Górnego.

Garbarnia Leszno Górne – KS Tomaszowo 1:2 (0:2)

Bramki: 1:0 Kamil Iwaniak (30 minuta), 2:0 Mateusz Góral (42 minuta)

KS Tomaszowo – Grzegorz Przybyszewski - Sebastian Horodyski, Maciek Nowakowski, Artur Maciocha, Arkadiusz Bąbliński – Albert Stróż, Mateusz Góral, Patryk Adamczyk, Zbigniew Mastalerz (76’ Tomasz Wika), Kamil Iwaniak (80’ Marcin Buganik) – Patryk Tomaszewski (76’ Jakub Kwaśniewski)

Początek meczu z Orłem Konin Żagański toczył się głównie w środkowej części boiska, sytuacja zmieniła się dopiero po zdobyciu gola przez Kamila Iwaniaka. Wtedy zawodnicy przyjezdni rzucili się do odrabiania strat, ale nadziali się na kilka kontr naszego zespołu z czego wpadły kolejne dwie bramki, które zdobyli Jakub Kwaśniewski i Patryk Tomaszewski. Druga połowa to już gra pod dyktando Tomaszowa. Nasza drużyna dokłada jeszcze trzy bramki, nie wykorzystując przy tym rzutu karnego, na które goście byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną.

KS Tomaszowo – Orzeł Konin Żagański 6:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Kamil Iwaniak (25 minuta), 2:0 Jakub Kwaśniewski (37 minuta), Patryk Tomaszewski (42 minuta), 4:0 Zbiegniew Mastalerz (71 minuta), 5:1 Rafał Trebiński (81 minuta), 6:1 Rafał Trzebiński (88 minuta)

KS Tomaszowo – Grzegorz Przybyszewski – Sebastian Horodyski, Maciek Nowakowski, Artur Maciocha (45’ Dariusz Mrowiński), Arkadiusz Bąbliński – Albert Stróż, Mateusz Góral (45’ Patryk Adamczyk), Zbigniew Mastalerz, Kamil Iwaniak (85’ Tomasz Wika) – Jakub Kwaśniewski (45’ Rafał Trzebiński), Patryk Tomaszewski