Aktualności

Wymęczone zwycięstwo!

• autor: KsTomaszowo, 2010-09-01 22:30

Tomaszowo po doskonałej końcówce szczęśliwie pokonuje Fax Bieniów 2:1

Pierwsza połowa to wyrównane widowisko, z lekkim wskazaniem na Tomaszowo. Nasi zawodnicy, zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie nie potrafili wykończyć akcji, a wszystkie bramki padały po stałych fragmentach gry. W pierwszej połowie dogodne sytuacje mieli Patryk Tomaszewski i Kamil Iwaniak, ale ich strzały mijały bramkę rywali, albo bronił je bramkarz gości. Fax miał również kilka sytuacji, ale byli tak samo nieskuteczni jak nasi zawodnicy. Gra rozpoczęła się dopiero w drugiej połowie. Pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, po strzale z rzutu wolnego z około 30 m. Źle ustawiony Grzegorz Przybyszewski przepuścił strzał w środek bramki dający prowadzenie przyjezdnym. Nasi zawodnicy po straconej bramce obudzili się i zaczęli odrabiać straty, a goście grą z kontry dążyli do podwyższenia wyniku. Jedna z ich akcji mogła zakończyć się bramką, jednak sytuację sam na sam obronił Grzegorz Przybyszewski. Tomaszowo do wyrównania doprowadziło w 79 minucie, z 18 metrów uderzał Kamil Iwaniak, piłka obiła się od nóg zawodników Bieniowa i trafiła do Patryka Adamczyka, a ten strzałem z pierwszej piłki zdobył wyrównującego gola. 2 mogliśmy prowadzić 2:1. W środkowej części boiska piłkę przejął Jakub Kwaśniewski i wyszedł sam na sam, jednak zamiast samemu kończyć akcję odegrał piłkę do Kamila Iwaniaka, który był na spalonym. W następnej akcji z 2 metrów strzałem z głowy w bramkę nie trafił Kamil Iwaniak. A w 85 minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko popisał się Patryk Tomaszewski, zapewniając naszej drużynie 3 punkty. Na sam koniec meczu obie drużyny miały jeszcze sytuację, jednak nasi zawodnicy dwukrotnie strzelali obok słupka, a strzały zawodników Bieniowa obronił Grzegorz Przybyszewski. Tomaszowo po słabej grze, ale dobrej końcówce wygrywa mecz z Faxem Bieniów 2:1.

KS Tomaszowo – Fax Bieniów 2:1 (0:0)