Remis na inauguracje!

• autor: KsTomaszowo, 2011-03-15 17:52

Tomaszowo po słabej pierwszej i bardzo dobrej drugiej w hicie kolejki z Garbarnią Leszno Górne 2:2.

Garbarnia od początku meczu ruszyła ostro do ataków i rozgrywała bardzo dobre zawody. Nasza drużyna w pierwszej połowie była w stanie stworzyć tylko dwie bramkowe akcje, ale strzały Kamila Iwaniaka i Sebastiana Żelazka minęły minimalnie bramkę gości. Dominację gości było widać gołym okiem a potwierdzeniem był zdobycie dwóch bramek przy nieporadności obrońców KP. Po pierwszej połowie chyba nikt nie myślał, że Garbarnia może tego meczu nie wygrać. Ale po dwóch zmianach i zmianie ustawienia na drugą połowę wyszła odmieniona drużyna Tomaszowa. Na początku drugiej części meczu po faulu na Sebastianie Żelazku w polu karnym, karnego na bramkę zamienił Kamil Iwaniak. Po tej bramce nadzieje kibiców odżyły, a zawodnicy KP ruszyli do ataków stwarzając raz po raz groźne sytuacje. Efekt tych ataków przyszedł w 65 minucie, gdy do prostopadłego podania doszedł Rafał Trzebiński, minął obrońcę, bramkarza i podaniem wzdłuż bramki obsłużył niepilnowanego Sebastiana Żelazka, który strzałem obok obrońcy stojącego na linii bramkowej zdobył wyrównującą bramkę. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się już strzelić bramki i spotkanie zakończyło się remisem. Wynik ten jest sprawiedliwy, gdyż zarówno Garbarnia w pierwszej jak i Tomaszowo w drugiej połowie mieli doskonałe okazje do strzelenia zwycięskich bramek.

KS Tomaszowo – Garbarnia Leszno Górne 2:2 (0:2)

Bramki: 1:2 Kamil Iwaniak (47 minuta), 2:2 Sebastian Żelazek (65 minuta)

KS Tomaszowo – Grzegorz Przybyszewski – Sebastian Horodyski, Patryk Sawicki, Piotr Tymiński, Artur Maciocha – Arkadiusz Bąbliński (70’ Albert Stróż), Maciek Nowakowski (45’ Dariusz Mrowiński), Marcin Sokołowski, Jakub Kwaśniewski (45’ Rafał Trzebiński), Kamil Iwaniak – Sebastian Żelazek (85’ Kamil Lechowicz)

autor: ~MAGNAT 2011-03-17 20:25:44

avatar Czy przewiduje się rozegranie sparingu w miejsce przełożonego meczu kolejki z Koninem.

autor: KsTomaszowo 2011-03-18 23:26:17

Profil KsTomaszowo w Futbolowo Planowany był sparing ale nie dojdzie on do skutku

autor: ~MAGNAT 2011-03-19 12:14:33

avatar Szkoda,ładna pogoda,można było coś pograć,choćby z Traperem.Roztrenowanie nie jest dobre w momencie kiedy drużyna załapała właściwy rytm gry[widać to było w drugiej połowie z Garbarnią].Nic straconego,w ramach treningu,w tygodniu też można rozegrać sparing.Przewiduję piękną,słoneczną pogodę.Pozdrawiam.

autor: ~MAGNAT 2011-03-20 22:36:05

avatar Odpuście trochę zainteresowanym stroną.Na innych stronach można poszaleć,taka skromność na stronie nie przystoi liderowi.'ORZEŁ" nie grał meczu kolejki z Tomaszowem,ale grał sparing.