czwartek

Aktualności

Pogrom w Tomaszowie!

• autor: KsTomaszowo, 2011-05-29 10:28

Tomaszowo zgodnie z przewidywaniami pokonuje 11:0 zajmujący ostatnie miejsce w tabeli UKS Witków.

Ten mecz od początku układał się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Nasi zawodnicy od początku spotkania ruszyli do ataku i już w 4 minucie po podaniu Patryka Adamczyka Kamil Iwaniak dał naszej drużynie prowadzenie. Goście byli bezradni wobec dobrze grających naszych zawodników. Tomaszowo w pierwszej połowie stworzyło sobie dużo sytuacji bramkowych ale brakowało wykończenia. Dopiero w 21 minucie Kamil Iwaniak z lewej strony dograł do Patryka Adamczyka, który bez najmniejszego problemu podwyższył wynik spotkania. Chwilę później Kamil Iwaniak lobując bramkarza Witkowa w sytuacji sam na sam zdobył kolejną bramkę. A w 27 minucie Marcin Sokołowski zdobył czwartą bramkę dla naszej drużyny i taki wynik utrzymał się do przerwy.

Na drugą połowę nasza drużyna wyszła w pełni skoncentrowana i mimo wysokiego prowadzenia mogliśmy dalej podziwiać bardzo dobrą zespołową grę. Już trzy minuty po przerwie strzałem z głowy Patryk Adamczyk podwyższył wynik, a minutę później pięknym strzałem z powietrza Sebastian Żelazek zdobył szóstą bramkę. Przy siódmej bramce swoimi umiejętnościami popisał się Kamil Iwaniak, który wszedł w pole karne lewą stroną i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Po tym golu trener wprowadził dwie zmiany i na pozycję napastnika przesunął się nasz stoper Sebastian Horodyski. Gra w napadzie na początku sprawiała mu problemy, ale z minuty na minutę się rozkręcał. W 68 minucie gola zdobył Sebastian Żelazek, kilka minut później swoje trafienie dołożył również Kamil Lechowicz. Końcówka meczu należała już do Sebastiana Horodyskiego, który po kilku zmarnowanych sytuacjach zdobył bramkę, a później wykorzystał dobre podanie Sebastiana Żelazka i ustalił wynik meczu. Tym samym Tomaszowo wysoko gromi okupujący ostatnie miejsce w tabeli UKS Witków. Jednak zawodnikom z Witkowa należy się szacunek, że pomimo zajmującego miejsca i osiąganych wyników nie poddają się i jeżdżą na mecze grając tak jak potrafią. Mimo iż był to rywal z niższej półki to zawodnicy z Tomaszowa zasługują na brawa za zespołową grę przez cały mecz.

KS Tomaszowo – UKS Witków 11:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Kamil Iwaniak (4 minuta), 2:0 Patryk Adamczyk (21 minuta), 3:0 Kamil Iwaniak (23 minuta), 4:0 Marcin Sokołowski (27 minuta), 5:0 Patryk Adamczyk (48 minuta), 6:0 Sebastian Żelazek (49 minuta), 7:0 Kamil Iwaniak (57 minuta), 8:0 Sebastian Żelazek (68 minuta), 9:0 Kamil Lechowicz (74 minuta), 10:0 Sebastian Horodyski (80 minuta), 11:0 Sebastian Horodyski (84 minuta)

KS Tomaszowo– Marek Staszowian – Sebastian Horodyski, Patryk Sawicki, Marcin Buganik, Artur Maciocha – Albert Stróż (46’ Sebastian Żelazek), Maciek Nowakowski, Arkadiusz Bąbliński, Marcin Sokołowski (70’ Marek Chruścicki), Kamil Iwaniak (60’ Kamil Lechowicz) – Patryk Adamczyk (60’ Rafał Trzebiński)